Cześć, nazywam się Łukasz Formella

Jako typowy Petrolhead od zawsze fascynowały mnie samochody i wszystko związane z nimi. Przez przypadek i nieświadomie, odwiedziłem kiedyś we wrześniową niedzielę pewne miejsce w małej miejscowości Nurburg w Niemczech. Od tamtej wizyty minęła już ponad dekada a do dzisiaj  bardzo dobrze pamiętam tą 11 minutową przejażdżkę „po okolicy” 😉 Było to seryjną jeszcze wtedy Hondą Civic Type R EP3.

 

Po tamtym wydarzeniu odwiedzam już regularnie tor Nurburgring w Niemczech, w szczególności jego Północną Pętlę, czyli Nordschleife. Postanowiłem podzielić się z Wami wszystkimi tym, co w przeciągu tych już 13 lat zobaczyłem i czego doświadczyłem na tym najtrudniejszym wyścigowym torze na świecie. Wszystko to z pozycji amatora i normalnego kierowcy który jak większość z Was, nie posiada licencji wyścigowej czy rajdowej a lubi czasami przejechać się po torze wyścigowym.


Zapraszam na mój profil Facebookowy  nurburgring.pl   gdzie codziennie zamieszczam różne zdjęcia, wydarzenia i filmy z Zielonego Piekła.