Oferta dla Ciebie

Jeżeli marzysz o wyjeździe na Nurburgring lub już kiedyś byleś w Zielonym Piekle, pokażę Ci, jak sprawić by wyjazd nie zrujnował Twojego budżetu i co możesz robić tu na miejscu, aby optymalnie wykorzystać cały Twój pobyt na tym najpiękniejszym torze wyścigowym na świecie.

Nazywam się Łukasz Formella, tworzę Fanpage o Nurburgringu od 4 lat, Bloga od ponad roku a osobiście jeżdżę na Nurburgring już prawie 15 lat, minimum 2 razy w roku. Przez ten czas pomogłem już dziesiątkom osób które pojechały na Ring z Polski.

Podczas naszej współpracy:

  • przeanalizuję i doradzę Ci czym i kiedy jeździć po torze – własny samochód czy z lokalnej wypożyczalni
  • przedstawię Ci optymalną drogę dojazdu na Ring, pobytu na miejscu, noclegu, jazd po torze, poruszaniu się po okolicy czyli gdzie parkować, nocować, gdzie coś zjeść, gdzie jest apteka, tania stacja benzynowa, myjnia, ciekawe lokalne drogi itd.  
  • zoptymalizuję Twój cały wolny czas  gdy nie będziesz jeździł – podpowiem co zwiedzić przy samym torze, pokażę ciekawe miejsca w okolicy, oddalone od toru od 20 min do maksymalnie 1 godziny. Niektóre z nich są bardzo spektakularne i jedyne w Europie.
  • otrzymasz poradnik (ebook) z najciekawszymi miejscówkami wzdłuż toru (część  1 + kolejna powstająca właśnie najnowsza część 2 z karuzelą małą i dużą, Hohe Acht i inne)

Cała usługa kosztuje 299 zł netto

Podczas współpracy zadam Ci kilkanaście pytań w formie formularza i przeanalizuję wszystko związane z Twoim pobytem na Nurburgringu. Jako wynik pracy, otrzymasz dokument z rekomendacjami, które oszczędzą Twój czas i pieniądze w czasie całego pobytu oraz zapełnią czas wolny, gdy tor jest zamknięty. Wyjazd jest dość kosztowny, więc warto idealnie się do niego przygotować. Koszt usługi to kilka procent z całości Twoich wydatków. Wszystko, co otrzymasz, wystarczy Ci na kilka wyjazdów. Na jednym nie zdążysz wszystkiego zobaczyć i zwiedzić a wrócić w to miejsce będziesz chciał na pewno. Nurburgring uzależnia!

Po prostu napisz do mnie na email podany na dole, a ja Łukasz Formella odpowiem w przeciągu 24 godzin ze szczegółami.

Obsługuję wiele osób i pomagam grupom. Napisz do mnie jak najszybciej, abym zarezerwował dla Ciebie czas do współpracy.

Nic nie ryzykujesz. Jeżeli uznasz, że moje rekomendacje nie są wartościowe , to zwrócę Ci 100% zainwestowanych pieniędzy.

Email do kontaktu:

lukasz@nurburgring.pl

Zapraszam Cię do współpracy.